Benoemingen

IT Director bij Loyens & Loeff – Harriet van der Winden

Loyens & Loeff benoemt Harriet van der Winden tot IT Director

 

Harriet van der Winden is op 21 september gestart als IT Director bij Loyens & Loeff. Loyens & Loeff biedt als One Firm: Law & Tax unieke ondersteuning aan (inter)nationale ondernemingen, financiële instellingen en investeerders.

 

In deze rol is Harriet eindverantwoordelijk voor het definiëren en uitvoeren van de wereldwijde technologiestrategie van de firma ter ondersteuning van toekomstige bedrijfsgroei, operational excellence en naleving van de regelgeving. Een relevante positie waarin zij bijdraagt aan de verdere ontwikkeling van het IT-leiderschap binnen Loyens & Loeff, zodat IT optimaal bijdraagt aan de strategische ambitie om uit te groeien tot ‘the leading law & tax firm in Europe by 2030’. De IT Director is lid van het Executive Team.

 

Tot recent was Harriet CIO bij BumaStemra. Daarvoor werkte zij in IT management- en directiefuncties bij Landal GreenParks en Imtech ICT Integrated Solutions.

 

Zelf zegt zij over haar overstap:

 

“De ambitie van Loyens & Loeff om technologie in te zetten voor zowel interne optimalisatie van processen als innovatieve AI-gedreven dienstverlening, maakt dat ik met veel enthousiasme aan deze rol begin.”

Benoeming delen

Interim Index 2026.

Het onderzoek van 2026 is gestart. Bent u actief als zelfstandig interim manager, dan kunt u meedoen. Deelname is anoniem.